Коледно вълшебство в ОУ „Евлоги Георгиев“
Тържество под надслов „Коледно вълшебство “ се проведе днес в ОУ „Евлоги Георгиев“ –Дупница. Коледно украсената зала се изпълни с празничното настроение на учениците и учителите от училището в очакване на най-светлия християнски празник Рождество Христово.
На сцената главни действащи лица бяха учениците от ІV клас. Те пренесоха присъстващите в един вълшебен коледен миг, изпълнен с песни, танци и стихотворения. Децата припомниха старите български традиции и обичаи и представиха символите на празника със специално подредена маса.
С трепет и вълнение, в очакване на подаръците, учениците посрещнаха и Дядо Коледа, който ги похвали и им пожела още по-големи успехи през следващата година. Коледарите отправиха и своите благопожелания за здрава, мирна и плодородна нова година.
Директорът на училището Румяна Гиргинова отправи към присъстващите пожелания за много светлина в домовете и сърцата, да бъдем добри, да се обичаме и Бог да е с нас!